קמפינג הטוב ביותר דיג כתמים לאורך נהר brazos ב texas

טקסס מכילה יותר מ -80,000 קילומטרים של נהרות ונחלים. אחד נתיבי המים הפופולריים יותר עבור דיג קמפינג הוא נהר Brazos אשר פועל דרך מרכז טקסס מצפון לדרום. Brazos הוא ביתם של סטיבן פ אוסטין מדינת פארק בדרום, פורט גריפין מדינת האתר ההיסטורי בצפון כמו גם רבים עירוני בבעלות פרטית מחנאות ודיג מיקומים. בעוד רוב המיקומים דורשים רישיון דיג, לפחות אחד לא. רישיון דיג לדוג כל האגמים וזרמים לאורך הנהר הוא 30 $ עבור התושבים בשנת 2010 ו 58 $ עבור תושבי חוץ.

מקום

נהר Brazos רץ על 840 קילומטרים והוא נוצר על ידי שני סניפים, פעמיים ההר פורק, אשר מתחיל ליד Lubbock במערב טקסס ואת מלח מזלג אשר מתחיל בטקסס phenhlele. שני הסניפים נפגשים בגרהם וזורמים דרומה מזרחית למפרץ מקסיקו ליד יוסטון.

סטיבן פ. אוסטין סטייט פארק

סטיבן פ אוסטין סטייט פארק נוסד בשנת 1940 והוא ממוקם פחות משעה נסיעה מערבית ליוסטון. החל מחודש יולי 2010, יש תשלום של 2 דולר לאדם ליום פעילות המחויב לגישה לפארק. בפארק יש 40 קמפינג RV עם מים, חשמל וביוב חיבורים. אלה עלות 20 $ ללילה להשתמש ביולי 2010. יש גם 38 אתרי מים בלבד כי עלות 15 $ ללילה לשימוש. יש גם 20 מקלטים מוקרן כי ניתן לשכור ב 25 $ ללילה. מלבד דיג קמפינג, הפארק תכונות מספיק טיול וטיולים חיות בר צופה. בשנת 2010, על פי פארקים טקסס & Wildlife האתר, המבקרים בפארק זה המדינה לא צריך רישיון דיג לדוג. שפמנון הם הדגים הנפוצים ביותר מתוך Brazos ב סטיבן פ אוסטין מדינת פארק.

פורט גריפין פארק היסטורי

פורט Griffin מדינת פארק היסטורי מנוהל על ידי הוועדה ההיסטורית של טקסס ויש לו 28 אתרי קמפינג כמו גם קמפינג פרימיטיבי זמין על שטח 5 דונם לאורך נהר Brazos מצפון מזרח Abilene. בפארק יש דמי גישה של 4 דולר למבוגר ו -3 דולר לסטודנטים. דייגים יש גישה מזלג ברור של נהר Brazos אבל נדרשים לקבל רישיון דיג המדינה בחודש יולי 2010, קמפינג פרימיטיבי היה 10 $ ללילה, קמפינג קמפינג היה 12 $, מחנאות מחנאות היה 27 $, קמפינג RV היה 22 $ עבור חיבור מלא ו 15 $ עבור מים וחשמל בלבד. מלבד דיג קמפינג, האתר הוא אתר היסטורי ובו המבצר הצבאי 1867 בארה”ב. שחזור ומוזיאונים הם תיקו מפתח לאתר זה.

אגמים

ישנם שלושה אגמים שנוצרו על ידי סכרים על נהר Brazos, Possum קינגדום אגם, אגם ויטני ואגם Granbury, ואת רוב האתרים באגמים אלה לא דורשים דמי כניסה לדיג או מחנאות. אגם ליטני ממוקם 30 ק”מ צפונית מערבית של וואקו. האגם מדורג טוב מעולה לדיג של פסים, smallmouth, largemouth ולבן לבן, ערוץ, שפמנון כחול ו flathead ו crappie. יש תשעה קמפינגים על האגם. אגם גרנבורי יש ארבעה מקומות מחנאות ו הוא דירג הממוצע לדיג טוב דג, פסים, smallmouth, largemouth ו בס לבן, ערוץ, שפמנון כחול ו flathead ו crappie. Possum הממלכה נמצאת במערב של פורט וורת ‘וכולל שבעה קמפינג ציבוריים. כל הסירות על האגם הזה מחויבים דמי 5 $ ליום ליום יולי 2010. Largemouth בס, crappie לבן, ערוץ כחול שפמנון הם מטרות פופולריות עבור דייגים על האגם.

נהר מפסיק

הגישה אל הנהר מוגבלת ברובם בשל בעלות פרטית על הקרקע הסובבת את הנהר. עם זאת, גישה לנהר יכול להיעשות בנקודות שונות לאורך כל הדרך. ישנם גם מספר רב של חניונים מסחריים הממוקמים לאורכו של הנהר.