יכול לשחות מרפק טניס inflame?

מרפק טניס הוא מטעה. בעוד התנאי מקושר בדרך כלל עם טניס, זה לא בלעדי לספורט. תנועה חוזרת ונשנית של כל סוג יכול לגרום דלקת הגידים זה נקרא מרפק טניס. שחייה היא אחת ממספר פעילויות שיכולות להפעיל מרפק טניס. זה עוזר לדעת איך לנהל את המצב הזה כואב להישאר במים, במיוחד אם אתה אוהב לשחות.

מרפק טניס הוא דלקת של הגידים כי הם מחוץ למרפק. זה שם רשמי הוא epicondylitis לרוחב. הגידים של האמה נצמדים לעצם העליונה של הזרוע, הזרוע. כמו שריר צמצם, זה עושה עבור נקודת מאמץ במבנה של הזרוע, מה שהופך מרפק טניס מצב פוטנציאלי כאשר אתה משתמש בשרירי האמה באגרסיביות ושוב ושוב.

החדירה החוזרת ונשנית של הזרוע והשימוש בשרירים אלה כדי להוליך אותך למים עלולה לגרום או להחריף את מרפק טניס. במעגלי השחייה, במיוחד בקרב המשכילים, המצב נקרא “המרפק של השחיינים”. משליך את המרפק שלך כאשר אתה הראשון לתפוס את המים לכפות למשוך לפני מלא גורפת למטה עם היד שלך יכול לגרום מרפק טניס או שחיין בשבר.

הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות עבור טניס או מרפק של השחיינים הוא מנוחה, קרח, דחיסה גובה, או רייס. בשילוב עם אנטי דלקתיות nonsteroidal, אתה צריך להתאושש בעצמך. עם זאת, ייתכן שתצטרך פיזיותרפיה או אפילו ניתוח אם המצב לא נפתרה לאחר חודשים של ניסיון. בנוסף, לעבוד עם השחייה שלך מאמנים טניס לזהות כל פגמים לשחות שלך לשחות או טניס התנופה כדי למזער את פוטנציאל הפציעה מחדש.

אם מעולם לא אובחנת עם מרפק טניס, פנה לעצת הרופא שלך אם זה המצב שבו אתה מתמודד. זה יכול להיות עצב מכווץ או שבר קו השיער בזרוע שלך. הרופא שלך עשוי לבקש שתקבל צילום רנטגן, בדיקת אלקטרומגוג – EMG או הדמיית תהודה מגנטית – MRI – של זרועך לאבחון נכון של מצב הכואב.

הַגדָרָה

השפעת השחייה

התאוששות

להגיע ללב