הם אטריות ראמן בריא?

אטריות ראמן מופיעות על שולחנות של סטודנטים בכל מקום, בזכות המחיר הזול שלהם, הכנה קלה וטעם מושך. בעוד אטריות ראמן מכילים כמה חומרים מזינים הגוף צריך, כגון חלבון ברזל, הם גם מספקים מנה חסון של שומן רווי ונתרן. בעת ביצוע הבחירה ארוחת ערב, לחשוב פעמיים לפני שאתה להרים את החבילה אטריות צבעונית ראמן.

אטריות ראמן מכילים כמות לא קטנה של שומן, עם 7 גרם בחצי בלוק של אטריות, כולל 3.5 גרם של שומן רווי. בעוד שומן בלתי רווי יש השפעות מועילות על הלב, שומן רווי יש השפעות מזיקות כאשר נצרך עודף. שומן רווי מגביר את רמת הכולסטרול “הרע” בדם, מה שמגדיל את הסיכון למחלות לב. חצי בלוק של אטריות ממלא 18 אחוזים מהערך היומי של שומן רווי, על בסיס דיאטה 2,000 קלוריות.

אטריות ראמן מכילים כמות נאותה של חלבון, עם 5 גרם במנה. חלבון יש צורך לבנות ולתקן את הרקמות של הגוף, בנוסף, הוא מספק תחושה של מלאות לאחר אכילה, האטה את ריקון המזון מן הבטן. חלבון ניתן לקבל גם מזונות אחרים המכילים פחות שומן רווי, כגון בשר רזה, סויה ואגוזים. כי אטריות ramen מכילים כמה לא רצוי מזינים, אתה חכם לעשות בחירות חלבונים אחרים.

אטריות ראמן הם נמוכים בסיבים, עם רק 1 גרם בלוק חצי משרת של אטריות. סכום זה זניח בהשוואה לכמות שנמצאה במזונות דגנים אחרים, כגון לחם מחיטה מלאה, פסטה מחיטה מלאה ואורז חום. אתה צריך סיבים כדי לשמור על מערכת העיכול פועל בצורה חלקה, כמו גם כדי לשמור על רמות הכולסטרול בדם תחת שליטה. סיבים עוזר לך להישאר מרוצה לאחר אכילה, ומונע הצריכה של קלוריות עודפות.

בעוד שאטריות ראמן מכילות 8% מהערך היומי של ברזל, הדרוש להובלת חמצן בגוף, הן מכילות כמות גדולה של נתרן, עם 33% מהערך היומי במנה. נתרן נצרך עודף נקשר עם לחץ דם גבוה וסיכון מוגבר למחלות לב. רוב האמריקאים צורכים הרבה יותר מדי נתרן, שמגיע בעיקר ממזונות מעובדים.

שמן

חֶלְבּוֹן

סִיב

מינרלים