תרגילי שריר עגל בבית כדי לגרום לי לקפוץ גבוה יותר

העגלים הם אחד השרירים העיקריים המעורבים בקפיצה, יחד עם quads, hamstrings ו glutes. סיבי עווית מהירה בתוך העגלים חייב להיות מאומן כדי לייצר את הכוח ואת החומרה הנדרשת כדי לקפוץ גבוה יותר. מהיר סיבים עווית יש מהירות התכווצות מהירה אחראים על כוח.

חבל קפיצה

העגלים הם אחד מקבוצות השרירים העיקריים המשמשים בחבל קפיצה. כדי להגדיל את הקפיצה האנכית שלך, אתה צריך להתמקד התפרצויות מהירות של קפיצה מהירה, אשר לאמן את העגלים שלך להיות יותר נפץ. התחילו להתחמם בקצב נוח. לאחר מכן, לקפוץ מהר ככל האפשר למשך 30 שניות. תנוח למשך דקה אחת וחזור על מחזור זה למשך 10 עד 20 דקות.

עגל עולה

תרגיל זה מחזק את העגלים ומגביר את העוצמה. אם אין לך משקולות נגיש בבית שלך, אתה יכול להחליף עם פריטים אחרים. לדוגמה, אם אין לך משקולת, ולאחר מכן להשתמש מוט פלדה במקום. אם אין לך צלחות משקל, ולאחר מכן להשתמש sandbags ו לצרף אותם על מוט. בצע עגל מעלה על ידי זז מתחת לבר או מוט ומניחה אותו על הגב העליון שלך. קום באמצעות רק את העגלים בתנועה מהירה, חלקה. בצע ארבע קבוצות של 10 חזרות.

קפיצות משוקלל

קפיצות משוקלל מבוצעות לובש אפוד משוקלל או משקולת הקרסול. התחל לרוץ במשך חמש דקות כדי להתחמם. לאחר מכן, להחיל את גופיה או משקולות הקרסול ולוודא כי הם הדוקים. המשקל הנוסף והטבע בעל ההשפעה הגבוהה של התרגיל הזה יכולים לגרום לפציעות כגון שפיכות השוק, וקפיצות משוקללות מבוצעות בצורה הטובה ביותר על משטח רך. מתיישב מעט ואז קופץ גבוה ומהיר ככל האפשר. זה הכי טוב אם יש לך משהו להגיע אליו כאשר קופצים. בצע שלוש קבוצות של חמישה קפיצות.

רצים

Sprinting רכבות סיבים המהיר שלך להתכווץ מהר לייצר יותר כוח, אשר יגדיל את הקפיצה האנכית שלך. התחל על ידי התחממות יסודית עם הפעלה מהירה. תרגיל זה יכול להיעשות בקלות בחנייה או בחצר שלך כמו מרחק קצר נדרש, רק על 60 מטר, לחילופין אתה יכול להשתמש בהליכון. מדוד 20 מ ‘ולאחר מכן ספרינט כי המרחק מהר ככל האפשר. תנוח במשך שלוש דקות וחזור שש פעמים נוספות.