קלוריות נשרפו לשעה על אליפטי

מאמן אליפטי, מכשיר תרגיל נייח, הוא מכונה מחקה הליכה וריצה ללא השפעה קשה ריצה בפועל או הליכה עשוי לשים על המפרקים. אליפטי מציע אמון שיכול להשתנות מאור אימון אינטנסיבי בהתאם לרמת ההתנגדות שנבחרה או רמת השיפוע.

להשתמש

לעמוד זקוף על מאמן עם גב ישר עם רגליים, ברכיים וקרסוליים כל הזמן יישור. כדי להפעיל את המכונה, להזיז את הקטבים קדימה ואחורה או למשתמשים מתקדמים יותר, הקטבים אינם חייבים לשמש. על ידי לא מחזיק את אחיזה, איזון יכול להיות משופר וחלקי גוף אחרים יצטרכו לעבוד קשה יותר. שמירה על המשקל על הכדורים של הרגליים עובדת על שרירי הירך והעגלים יותר ומפיצה משקל על העקבים של הרגליים, מתמקדת יותר על הישבן והאמסטרינגס.

קלוריות שנשרפו

על פי מצב בריאות, אדם 145 lb יכול לשרוף עד 748 קלוריות לשעה על אליפטי. בדיוק כמו כל דבר אחר, כמה מאמץ זה ממש לשים את אמון יכול להשפיע על קלוריות שרפו. אם רמות ההתנגדות והשיפוע גדלות, הקלוריות הנשרפות יגברו על ההתנגדות הנמוכה ועל רמות השיפוע.

אימונים

יישום אתגרים שונים לאורך האימון להגביר את המאמץ, כגון האצת, הולך אחורה לעומת תנועה קדימה ורמות הולך וגדל. התאמה לסוכר רשימות אימון אליפטי 35 דקות למתחילים, אשר ניתן להשלים פעמיים כדי להגיע קצת יותר משעה. האימון מורכב מהתחממות של שלוש דקות ברמת התנגדות של שלושה, אשר עולה לרמה של 5 במשך שתי הדקות הבאות. האימון נמשך במרווחים של חמש דקות, אשר מגדילה בהדרגה את רמת ההתנגדות עד שבעה.

יתרונות

מלבד כמות הקלוריות שנשרפו, הסגלגל הוא מועיל בגלל השפעה פחות מלחיץ יש על הגוף. במקום להתחבר כל הזמן עם הקרקע או הליכון בזמן ריצה או הליכה, אליפטי מספק למשתמש את היכולת לנוע עם התנגדות אבל אין השפעה. לא רק את היד מוטות לספק איזון, אבל הם גם מאפשרים למשתמש להתמקד יותר על הידיים ואת הגוף העליון. על ידי הולך בתנועה הפוכה, שרירים שונים מותר גם אמון טוב.

עלויות

כמעט כל חדר כושר יהיה אחד או יותר מאמנים אליפטי זמין עבור חבריה. עם זאת, כמה אנשים לא יכולים להרשות לעצמם חברות כושר טיפוסי, ולכן, יש כמה סגלגל זמין לרכישה במחירים גבוהים ומחירים נמוכים. טווחים על אליפטי להתחיל מ 400 $ עד 4000, על פי אתר Allipticals כל, שבו תרשים אליפטי השוואה זמין עבור קונים המעוניינים.