אני יכול לקבל splenda על דיאטה hcg?

Splenda, שם פטנט עבור סוכרלוז, הוא ממתיק מלאכותי עבור מזון ומשקאות. אתה יכול למצוא אותו ביותר חנויות מכולת ובתי קפה, זמין “החבילה הצהובה”. את HCG דיאט הוא מאוד מגביל הרזיה פרוטוקול מבטיח כי ירידה דרסטית במשקל של עד 3 lbs. ליום. לפני שקול את הדיאטה HCG, אתה צריך להיות מוכר כיצד הדיאטה מובנית ואת תופעות הלוואי הרבות דיאטה זו יכולה להיות. Splenda אינה מותרת כחלק דיאט HCG.

אין פיצוי מותנה

הדיאטה המקורית HCG, שתוכננה על ידי ד”ר A.T.W. Simeons בתחילת 1950, אוסר עליך להשתמש Splenda או סוכרלוז כדי להמתיק כל מזון ומשקאות. ד”ר סימונס ‘HCG דיאט, כפי שתואר בכתב היד שלו “£ ו אינצ’ים”, הוא פרוטוקול העיקרי עבור הרוב המכריע של דיאטות אובדן משקל HCG. כמה רופאים אחרים עשויים להיות גירסאות של הדיאטה HCG המאפשרים Splenda ו סוכרלוז, אבל הפרוטוקול המקורי רק מאפשר ממתיקים מלאכותיים Stevia ו saccharin לשמש. אולי במיוחד, ד”ר סימונס נפטר בשנת 1970, בעוד Splenda נוצר בשנת 1976. לא ידוע אם ד”ר סימונס היה מאפשר דיאטה לצרוך Splenda בתזונה שלו.

ממתיקים מותרים

רק stevia ו סכרין מותר על דיאטה HCG. סכרין זמין לכל היותר בחנויות המכולת ובבתי הקפה של “החבילה הוורודה”, לא להתבלבל עם “החבילה הכחולה” המכילה אספרטיים. ד”ר ג’וני באודן, Ph.D. וכן מומחה תזונה קלינית, פרופילים stevia ו סכרין בספרו “חי נמוך פחמימות.” Saccharin כבר זמין מאז 1900s המוקדמות, והוא היה ממתיק המיינסטרים ללא קלוריות במזונות ומשקאות כגון סודה דיאטה בארצות הברית מאז 1980. Stevia הוא חדש בשוק ממתיקים מלאכותיים, למרות שזה כבר בשימוש מאז 1970 ביפן ובמדינות אחרות. זהו ממתיק מלאכותי “טבעי” רק משום שהוא עשוי מן הצמח סטיביה.

HCG דיאט Malnturition

הדיאטה HCG הוא מסוכן כי זה כל כך נמוך קלוריות. הדיאטה מאפשרת רק 500 קלוריות ביום, שווה ערך לאכילה רק ארוחה אחת ביום עבור רוב האנשים. דיאטה דל קלוריות, פחות מ -1,000 קלוריות, יש השפעה זהה לרעב, על פי המרכז לתזונה אנושית באוניברסיטת קליפורניה – לוס אנג’לס. זה כמעט בטוח כי תוכל לחוות מידה מסוימת של תת תזונה בעת ביצוע הדיאטה HCG. תסמינים של תת-תזונה כרוכים באובדן שרירים קיצוני, עייפות, תנודות במצב הרוח, חולשה גופנית, דיכאון וקרישי דם. אוניברסיטת מרילנד מרכז רפואי, MayoClinic.com ואת אוניברסיטת איידהו כל בכבדות להרתיע אותך בעקבות דיאטה זו אופנה.

סכרין וסטביה בטיחות

לסכצ’רין יש היסטוריה ארוכה כממתיק מלאכותי בארצות הברית, על פי אוניברסיטת ניו מקסיקו. מינהל המזון והתרופות האמריקני נחשב לסאכרין כדי להיות בטוח מאז 1978, למרות שהוא נאסר בשנה הקודמת. ד”ר Bowden רואה סכרין להיות בטוח למדי למרות מחקר שפורסם בשנת 1978 “פרספקטיבה בריאות הסביבה”, כי למסקנה כי סכרין עלול לגרום לסרטן. החוקרים מסבירים כי עכברים ועכברים שהיו מעורבים במחקר שפיתח סרטן ניזונו “כמויות גבוהות להפליא” של סכרין, שאף אדם לא יוכל לצרוך במשך 24 שעות. ד”ר Bowden מדווח כי סטיביה ללא תופעות לוואי והוא בטוח לצריכה בלתי מוגבלת. Stevia הוא הבחירה הראשונה של Bowden עבור ממתיק ללא קלוריות.