מיץ אלוורה לבלוע כמו טיפול אנטי אייג ‘ינג העור

עדויות מדעיות מצביעות על כך שמיץ אלוורה יכול לרפא עור והזדקנות העור הפוכה. מיץ אלוורה מכיל אלוורה ג’ל וחומרים משמרים, כגון חומצת לימון. אתה צריך לדלל ריכוז אלוורה בהתאם להוראות היצרן. בעת רכישת מיץ אלוורה, לוודא שהוא מכיל רק את הג ‘ל של העלה פנימי. אבל לפני שתמשיך לשתות מיץ אלוורה, אתה צריך להיות מודע לסיכונים אפשריים ותופעות לוואי אפשריות.

אלוורה

אלוורה הוא צמח ירוק, דמוי קקטוס שגדל באופן טבעי במקומות יבשים כמו אפריקה ומקסיקו. ישנם מינים רבים של צמח זה, אבל מיץ אלוורה אתה שותה מגיע אלוורה barbadensis. שני חומרים מגיעים מן עלה אלוורה, ג’ל ברור ונוזל צהוב, המכונה לטקס. לטקס, המשמש בדרך כלל משלשל, מכיל כימיקלים הנקראים אנתרקווינונים. אתה יכול להשתמש אלוורה ג’ל על העור שלך כדי לעזור כוויות ובעיות עור אחרות, כגון פסוריאזיס. ג’ל אלוורה נלקח באופן פנימי לתנאים דלקתיים כגון כאבי פרקים. ג’ל אלוורה מכיל מנוטזה acetylated, פוליסכריד שעשוי לעזור למערכת החיסונית שלך.

הזדקנות העור

העור שלך הגילאים מפני נזקי אור אולטרה סגולות ביולוגיות אחרות. ככל שאתה מתבגר, העור שלך מאבד קולגן. קולגן הוא חלבון ששומר על העור שלך גמיש. הזדקנות גורמת לעלייה מטלופרוטאינאזות מטריצה, או MMPs, כי לשבור את המטריצה ​​קולגן בעור. חשיפה לאור השמש מפעילה MMPs וגורמת למוטציות גנטיות.

קוריאנית

חוקרים רפואיים מאוניברסיטת סיאול הלאומית בדרום קוריאה ערכו ניסוי כדי לקבוע האם אלוורה יכולה להפחית קמטים. תוצאות המחקר פורסמו במהדורת פברואר 2009 של “Annals of Dermatology”. נשים, מעל גיל 45, קיבלו ג’ל אלוורה לקחת פנימי במשך 90 ימים. המינון הגבוה ביותר שניתן היה 3,600 מ”ג ליום. החוקרים מצאו כי מינון נמוך כמו 1,200 מ”ג ליום היה מספיק כדי לגרום לשינויים משמעותיים קמטים על הפנים. קמטים בעומק ירד וגמישות העור השתפר עקב ייצור קולגן מוגברת. הנשים לא חוו שום תופעות לוואי של נטילת אלוורה.

תופעות לוואי

ייתכנו סיכונים הקשורים לקיחת אלוורה ג’ל או לטקס פנימי ואת ההשפעות ארוכות הטווח של בליעת ג’ל אלוורה אינם ידועים. מחקר שפורסם במהדורת מרץ 2010 של “Journal of Korean Medicine Medical” מדווח כי אלוורה עשוי להיות רעיל לכבד. ייתכן שתבחין גירוד של נטילת ג’ל אלוורה פנימי או להשתמש בו על העור. נטילת מוצרי אלוורה המכילים לטקס יכולה לגרום לשלשולים. המכון הלאומי לבריאות קובע כי נטילת אלוורה לטקס יכול להיות קטלני. שים לב כי תוספי עשה את כל עלה אלוורה מכילים גם את לטקס. אין לקחת אלוורה בכל צורה אם אתה בהריון.