מימוש לילדים בגילאי 12 עד 14

החל מימוש התוכנית בגיל צעיר יעזור לבנות הרגלים בריאים הממשיכים לבגרות. מחלקת הבריאות והבריאות של ארצות הברית ממליצה על פעילות של 60 דקות ביום לילדים בגילאי שש עד 17. תוכנית אימון מעוגלת היטב עבור ילדים בגילאי 12 עד 14 תכלול פעילות אירובית וחיזוק שרירים.

CrossFit Kids מיועד לילדים מתחת לגיל 18. האימונים כוללים כוח ופעילות אירובית. יש אימון אחר בכל יום, אשר מסייע במניעת שעמום. המטרה של CrossFit היא לבנות בריאות כללית כושר. אם אין תוכנית קרוספיט ילדים באזור שלך אתה יכול לראות את האימון של היום באתר האינטרנט שלהם ולצפות בהפגנות התרגיל כדי לעזור לילדך בבית. האימונים מדורגים בהתאם ליכולת.

YMCAs ברחבי הארץ יש מרכזי העשרה ותוכניות התרגיל המיועד לבני נוער. תוכניות לכסות אימון כוח, כושר אירובי, שיעורים קבוצתיים וספורט. כל תוכניות התרגיל מותאמות לגיל ומתוכננות לילדים בגילאי 8 עד 18. תוכניות אלה עשויות להשתנות ממקום למקום.

בתי חולים לילדים לעיתים קרובות יש תוכניות פעילות המיועדת לבני נוער. לדוגמה, בית החולים לילדים של ריצ’מונד ב VCU יש תוכנית ניהול משקל TEENS הכוללת הערכה רפואית, תוכנית התעמלות תוכנית תזונה. זה מקודם על ידי רופאים, פסיכולוגים, תזונאים מומחים לרפואה תרגיל. בדוק את בית החולים המקומי עבור תוכניות דומות.

בואו לזוז היא תוכנית ממשלתית ממומנת שנועדה להגביר את הפעילות הגופנית. תכנית בתי הספר הפעילים מספקת לבתי הספר מענקים וסיוע מאנשי מקצוע מוסמכים לשיפור החינוך הגופני, פעילות גופנית במהלך הלימודים, מתן פעילות גופנית לפני ואחרי בית הספר, הגברת המעורבות המשפחתית והקהילה והגברת המעורבות של העובדים. תוכניות בית הספר הפעיל עומדות בהמלצת הפעילות הגופנית של 60 דקות.

ילדים

תוכניות נוער YMCA

תוכניות בבית החולים המקומי שלך

קבוצת ספורט