יש תרגילים להיפטר ציצים בצד?

ציצים בצד הם בדרך כלל תוספת לא רצויה ולא מחמיאה לדמות שלך. מורכב לרוב רקמות רכות הממוקם בצד של החזה שלך מתחת לזרועות שלך, ציצים בצד יכול להיות קשה להסוות ולכסות עם תחתונים טיפוסי. אתה עלול להתפתות לנסות לממש כדי להפחית את המראה boob הצד שלך. עם זאת, יש מעט מחקר המציע אתה יכול למקד את השטח לבד. הבנת הגורמים שיכולים להשפיע על הציצים בצד שלך ידריך אותך לטפל בבעיות הדמות שלך.

אתם מתוכננים מבחינה גנטית להפצת שומן ורקמות גוף אחרות בדרך מסוימת, והחזה והציצים בצד הם לא יוצאי דופן. לכל הנשים יש חזה שונה. ציצים בצד שלך עשוי להיות תוצאה של שדיים כי הם עוד יותר מזה, וכתוצאה מכך רקמות מוגברת מתחת לזרוע שלך. אתה יכול להילחם זה מראה על ידי לובש חזייה ספורט או החזייה רגיל או הלבשה תחתונה עם רצועות דופן בצד גבוהה כדי לעזור להחליק ולשלוט זה רקמות boob בצד.

הגוף שלך מפיץ שומן לפי ההרכב הגנטי שלך ואת תהליך ההזדקנות. כאשר אתה צעיר יותר, רקמת השד שלך מורכב יותר בלוטות ההורמונים מאשר שומן. עם זאת, ככל שאתה גיל, רקמת השד שלך מתחיל לעבור לכלול כמות גבוהה יותר של שומן עם פחות בלוטות ורקמת ההורמון. לכן, ירידה במשקל הכוללת יכולה לעזור לך להפחית את המראה של הציצים בצד שלך, במיוחד אם יש לך להתחיל את תהליך גיל המעבר. זכור כי כל השינויים ההורמונליים, במיוחד הריון, יכולים להשפיע על המראה של החזה שלך והם חלק נורמלי של התקדמות החיים של אישה.

בעוד שרבים עשויים לטעון כי תרגילי חזה כגון לחיצות חזה ודחפים קופצים יכול לעזור להרים את השדיים שלך, טענה זו היא מופרכת, וזה נכון לגבי פונה צד הציצים גם כן. בזמן שאתה יכול להרים את הטון ואת השרירים מתחת לרקמת השד שלך, אתה לא יכול לממש את השדיים שלך כי הם לא מכילים שום שרירים. שקול הוספת תרגילי אירובי כדי לעזור להגביר את קצב הלב ואת חילוף החומרים, אשר עשוי לעזור לך לשרוף את השומן הכולל ועשוי לסייע להפחית את הציצים בצד שלך.

אמנם אין תרגילים שיכולים לחסל את הציצים בצד שלך, אתה עשוי לגלות כי אתה מרוצה יותר עם המראה שלך אם הטון השרירים שכב מתחת להם. תרגילים המערבים את השרירים אל הצד של החזה או בבטן מתחת לזרוע שלך עשוי להיות יעיל, כגון סיבוב כדור היושב כדור סיבוב, jammers עם סיבובים טורסו או כפיפות בטן. כמו כן, נסה לשכב על הצד השמאלי שלך עם משקולת בזרוע ימין שלך מתחיל עם היד שלך על הירך. הרם את הזרוע הימנית שלך מהגוף כלפי מעלה לעבר התקרה ולאחר מכן מעל הראש שלך במקביל עם הקרקע. תביא את היד לאט בחזרה דרך התקדמות, חוזר על כל התרגילים 30 עד 50 פעמים, כדי לעודד מבנה רזה, שריר שרירי. לתרגילים המנוגדים, השתמש משקולות אור, כך שתוכל להימנע bulking למעלה.

נטייה טבעית

רקמות כי לפצות את השדיים

מיתוס השרירים

צד תרגילי Boob