יכול לעזור שמן דגים עם זרימת דם ירודה?

למחזור הדם המסכן יכולות להיות סיבות רבות. זה יכול לגרום לך להרגיש קר, במיוחד את הידיים, הרגליים, הידיים והרגליים. שמן דגים יש מספר יתרונות בריאותיים, כולל פוטנציאל להגדיל את זרימת הדם שלך. כמו עם כל סוג של תוספת, אתה צריך לחפש מידע ואישור של הרופא שלך על היתרונות הפוטנציאליים של שמן דגים להשלים את זרימת הדם.

גורמים במחזור המסכן

מספר מצבים רפואיים יכולים להפחית את זרימת הדם לגפיים. סוכרת, יחד עם גרימת נזק עצבי לרגליים שלך, יכול להפחית את כמות הדם להגיע הרגליים. דליות ורידים מתרחשות כאשר שסתומים בוורידים להיות חלש או פגום ולא מצליח recirculate הדם בחזרה אל הלב שלך כדי לאסוף חמצן הצורך. הדם מגבה את הוורידים, ויוצר דליות ורידים. מחלת עורק היקפי, או PAD, גם יכול להפחית את זרימת הדם אל איבריך.

בעיות כולסטרול

רופאים בדרך כלל ממליצים על שמן דגים לחולים שלהם שיש רמות גבוהות של שומנים הנקראים טריגליצרידים בדם שלהם. טריגליצרידים מסווגים כחלק של “רע” טופס של כולסטרול יחד עם ליפופרוטאינים בצפיפות נמוכה. שמן דגים, מסווג כאומגה -3 חומצה אתיל אסתר, או חומצת שומן, מסייע לנטרל רמות הטריגליצרידים גבוהות.

טרשת עורקים

טרשת עורקים היא מצב המאופיין על ידי הצטברות של רובד בעורקים. טריגליצרידים לדבוק הקירות הפנימיים של העורקים שלך וליצור חומר קשה המכונה רובד. לוחית מכווצת את החלל הזמין בעורקיך ​​כדי שהדם יעבור. זה מגביר את לחץ הדם שלך, מעמיד לחץ על הלב שלך ומקטין את כמות הדם להגיע הידיים והרגליים, כמו גם בתחומים אחרים של הגוף שלך. טרשת עורקים גם יכול להאיץ את היווצרות של קרישי מסוכן שיכול לגרום שבץ. המחלה עלולה להוביל להתקפי לב גם, אם לא מטופל. הרופא שלך ירשום תרופות מתאימות עבור טרשת עורקים, אבל גם עשוי להציע את השימוש של שמן שמן להשלים.

שמן דגים יתרונות

שמן דגים מכיל EPA, או חומצה eicosapentaenoic, ו- DHA, או חומצה docosahexaenoic. MayoClinic.com מדווח כי בליעת EPA ו- DHA באמצעות דגים או תוספי שמן דגים יכול להפחית את הסיכונים שלך להתקפי לב, כמו גם הפרעות קצב ושבץ. שמן דגים מפחית את רמות הטריגליצרידים בדם, ולכן הסיכוי להוספת שלט נוסף לעורקים שלך פוחת. שמן דגים גם עוזר לנקות חלק מהלוח כבר במקום, אשר פותח את העורקים שלך ומסייע זרימת הדם שלך דרך אותם בצורה יעילה יותר. זה מגביר את זרימת הדם לכל חלקי הגוף.