התוספות התאוששות התמכרות

התמכרות לסמים מתבטאת לעיתים קרובות בחסרונות תזונתיים ובעיות עיכול. כפי שאתה מחלים מהתמכרות, מזין את הגוף עם מזון בריא וכמה תוספי שנבחרו בקפידה יכול לעזור לך להתחיל להרגיש בריא. שילוב זה יסייע לתקן את הליקויים התזונתיים, בעיות מטבוליות וחוסר איזון כימי שנותר מההתמכרות.

מינרלים חיוניים

אנשים מחלימים אלכוהול או התמכרות לסמים הם לעתים קרובות לקוי מינרלים חיוניים. זאת בשל הרגלי תזונה לקויים במהלך ההתמכרות, כמו גם ירידה בתפקוד האיברים שמוביל ספיגת מזין subparent. ליקויים נפוצים כוללים אבץ, כרום, מגנזיום, סידן, ברזל, אשלגן וסלניום. השלמה עם אבץ משפר את תפקוד הכבד, המוח והחסינות, בעוד הכרום יעזור לייצב את רמות הסוכר בדם. סידן ומגנזיום מסייעים להפחית את הרגישות במהלך ההתאוששות, תוך שחזור בריאות העצם ותפקוד השרירים והמעיים. הברזל יסייע להפחית את כאבי הראש, עייפות ודיכאון, בעוד אשלגן יסייע להפחית התכווצויות שרירים ועייפות. אשלגן וסלניום משפרים את לחץ הדם ואת תפקוד הלב.

ויטמינים עבור חיוניות

התמכרות גם רצועות הגוף שלך היכולת לספוג ויטמינים ביעילות. לדברי MedlinePlus, להשלים עם קומפלקס B- ויטמין, ויטמין A וויטמין C יעזור לך להתאושש מהר יותר. לרוב המולטי-ויטמינים יהיו מינונים מתאימים של כל אחד מאלה. מתחם B יעזור למערכת העיכול שלך להתחיל לתפקד ביעילות רבה יותר, תוך כדי לסייע לנרמל תיאבון, ראייה, תפקוד עצב, התחדשות העור והתפתחות תאי דם אדומים. ויטמין C ישפר את הפונקציה הסלולארית שלך, ריפוי הפצע, תפקוד החיסון ואת ספיגת ברזל. ויטמין A תומך בחזון בריא ותפקוד איברים ויכול לשפר את תפקוד הרבייה.

חומצות אמינו

נטילת חומצות אמינו כאשר אתה נמצא בשחזור עשוי לעזור להגדיר מחדש את הכימיה במוח שלך, כך שאתה כבר לא לחוות את התשוקה עבור ההרגל הישן שלך. על פי האתר ההוליסטי המבוסס על התמכרות לשחזור, D-phenylalanine משמש לטיפול בהרואין, מריחואנה, אלכוהול, מזון וטבק התמכרויות, ואילו L-phenylalanine או L-tyrosine משמש מזון, קפאין, סדק, קוקאין, מתאמפטמין, טבק והתמכרות לאלכוהול. L-tryptophan יכול לעזור עם ההתאוששות מאלכוהול, אקסטזי, מריחואנה, טבק התמכרויות מזון מסוימים, בעוד חומצה גמא aminobutyric משמש לטיפול וואליום, מריחואנה, מזון וטבק התמכרויות. L- גלוטמין תומך אלכוהול והתמכרות מזון ההתאוששות.

פרוביוטיקה לעיכול

התמכרות יכולה לגרום הפרעה לאיזון עדין של הצומח המעיים שלך – מיליוני חיידקים החיים במערכת העיכול שלך כי כבר קשור עם הרגולציה של כל דבר, החל תפקוד העיכול תקין לבריאות הלב, מצב הרוח והחסינות. נטילת פרוביוטיקה יכולה לעזור להגביר את היכולת של הגוף שלך לחלץ חומרים מזינים מן האוכל שלך, כדי לחזק את המערכת החיסונית העדינה שלך כדי לעזור לנהל חרדה, דיכאון מצבי רוח. זה גם יכול לעזור לשפר את העיכול ואת האנרגיה ואת להתיישב בחילות.