הדרך המהירה ביותר להפשיר כנפיים עוף

אז אתה רוצה כנפיים עוף לארוחת ערב, רק יש בעיה אחת – שכחת לקחת את הכנפיים מתוך המקפיא אתמול בלילה. השתמש בטכניקות הבטוחה הבטוחה ביותר כדי לקבל את הכנפיים מופשר ומוכן לבשל את הארוחה שלך מבלי להקריב את בטיחות המזון. אף פעם לא לשים את הכנפיים על הדלפק להפשיר כי זה יכול לגרום עוף לא בטוח.

הפשרת מים קרים

אם אין לך מיקרוגל, הפשרת מים קרים היא בהחלט השיטה בשבילך כדי לקבל את העבודה במהירות. מניחים את הכנפיים בתיק אטום, בטוח למזון, ואז לתוך קערה גדולה. ממלאים את קערה עם מים קרים להשתמש בצלחת או פריט אחר כדי לשמור על הכנפיים שקוע עבור להפשיר מהר. הפוך את התיק עם כנפיים לעתים קרובות ולשנות את המים החוצה כל 30 דקות כדי לעשות את העבודה במהירות.

מיקרוגל להפשיר

מיקרוגל הוא נוח כאשר אתה צריך להפשיר במהירות בשר. השתמש בהגדרת המיקרו של המיקרוגל כדי להפשיר את כנפי העוף תוך דקות ספורות. כדי להפשיר את המיקרוגל, תצטרך לדעת את המשקל הכולל של הכנפיים כדי להפשיר אותם כראוי. סובב את הכנפיים לאורך המחזור כמו צפצופי מיקרוגל שלך במרווחים במהלך תהליך להפשיר. בשר מבושל במיקרוגל חייב להיות מבושל מיד לאחר הפשרה במיקרוגל, כמו כמה כתמים להתחמם יותר מאחרים והוא יכול לגרום מהר יותר לקלקול מזון אם לא מבושל במהירות.

עצות להפשיר בטוח

זה אף פעם לא בטוח להפשיר בשר נא על הדלפק, במוסך שלך או בחוץ. בעקבות שיטות הפשרה בטוח היא הדרך היחידה למנוע את הצמיחה של חיידקים שיכולים לגרום למחלות foodborne ולקלקל מזון. כאשר אתה מפשיר בשר במיקרוגל או באמצעות שיטת מים קרים, בשר להפשיר יש לבשל זמן קצר לאחר להפשיר לשמור אותו בטוח ורענן. בשר מקפיא יימשך מספר ימים במקרר.

להפשיר עם הזמן

הדרך הקלה ביותר להפשיר מזונות היא במקרר. אבל שיטה זו לוקחת זמן. תוכנית ביום אחד במקרר עבור כל 5 קילו של בשר כדי להשיג הפשרה מלאה. למרות שזה לא תמיד אפשרי, תכנון מראש מסייע להבטיח שיש לך בשר בטוח, מפשיר מוכן לבשל כאשר אתה צריך את זה לארוחה שלך.