האם מתיחה לעזור לך לרדת במשקל?

מתיחה היא סוג של תרגיל זה כרוך בהארכה מבוקרת וקיצור של שרירים שונים בגוף. זה מבוצע לעתים קרובות בשיתוף עם צורות מאומצת יותר של פעילות גופנית כגון אירובי או אימון כוח. בעוד מתיחה אינה תורמת בדרך כלל לירידה במשקל, זה עוזר להכין את הגוף שלך עבור תרגילים שעושים לעזור לך לרדת במשקל.

הרזיה תרגילים

כדי לאבד או לשלוט על המשקל שלך באמצעות פעילות גופנית, תצטרך לבצע גם אירובי או כוח אימון התרגילים, על פי Medline פלוס. תרגילים בקטגוריות אלה לקדם ירידה במשקל על ידי הגדלת פעילות השרירים ואילץ את הגוף לשרוף קלוריות. כדי לקבל את היתרונות של ירידה במשקל של אירובי, אתה בדרך כלל צריך לבצע פעילות אירובית בעוצמה בינונית כגון שחייה או הליכה מהירה לפחות שעתיים וחצי בשבוע. לחלופין, אתה יכול לבצע פעילות אירובית בעוצמה גבוהה כגון ריצה או לרוץ במשך שבוע של שעה ו 15 דקות. כדי לקבל את היתרונות של אובדן משקל של אימון כוח תרגילים כגון הרמת משקולות או אימון הלהקה התנגדות, אתה בדרך כלל צריך להתאמן לפחות פעמיים בשבוע.

מתיחות הטבות

היתרונות הפוטנציאליים של תוכנית מתיחה קבועים כוללים שיפור טווח התנועה במפרקים, גמישות משופרת, הקלה על מתח שרירים הקשור ללחץ ומגבירה את זרימת הדם שלך שיכולה לשפר את קצב הריפוי שלך אם אתה פוגע בשריר. מאחר שכמעט כל התרגילים האירוביים והכוחיים כרוכים בכיסוף ובצמצום השרירים, הביצועים של שגרת מתיחות לפני ואחרי התרגילים האלה יכולים לעזור לגוף להתכונן לפעילות ועשויים להפחית את הסיכונים שלך לפציעות הקשורות לאימון.

לפני מתיחה

לפני מתיחה, תצטרך לחמם את השרירים שלך עם 5 עד 10 דקות של פעילות אירובית בעוצמה נמוכה כמו הליכה, על פי אתר TeensHealth של קרן Nemours. התחממות מפחיתה את הסיכויים לשמירה על פגיעה בשריר בזמן מתיחה ומכין את הגוף שלך עבור אירובית קפדנית יותר כוח אימון פעילויות. כאשר מתיחה, לרכז את המאמצים שלך על העוסקים הגוף שלך השרירים הגדולים של קבוצות, כולל הגב התחתון, הכתפיים והצוואר, הירכיים, השוקיים והירכיים. להחזיק כל מתיחה במשך כ -30 שניות ללא הקפיץ את השרירים. עבודה משני צידי הגוף שלך לחזור על כל שלוש או ארבע פעמים.

מתיחה שינויים

למרות שאתה יכול להתאים מתיחה כמעט כל לוח הזמנים או כושר שגרתיות, זה לעתים קרובות יש צורך לשנות מתיחה מסוימים אם יש לך פציעה או מצב רפואי כרונית. שים לב כי מתיחת שריר נפגע יכול להחמיר באופן משמעותי את הפגיעה הקיימת. בנוסף, אם אתה חווה כאב במהלך מתיחה, אתה הצבת יותר מדי מתח על השריר שלך. אם יש לך ספקות לגבי התאמתו של תרגיל מתיחה נתון, לשאול את הרופא שלך ו / או פיזיותרפיסט לקבלת ייעוץ.

שיקולים

יחד עם אימון אירובי ותרגילי כוח, ירידה במשקל או שליטה תלוי ביכולת שלך להגביל את צריכת הקלוריות שלך. אם יש לך מטרות ספציפיות לירידה במשקל, ייתכן שתצטרך להגדיל את כמות או עוצמת הפעילות האירובית ו / או הכוח שאתה מבצע. למרות מפגשים מתיחה קבוע לא יתרום לירידה במשקל, הם חיוניים חשוב לשמור על זריז ובריא במהלך התרגילים תוכלו להשתמש כדי לשרוף קלוריות לרדת במשקל. התייעץ עם הרופא שלך לקבלת מידע נוסף.