אתה יכול לרדת במשקל חלבון שייקים להחליף 2 ארוחות ביום?

חלבון מנער את צמיחת השרירים ותיקון לאחר פעילות גופנית והם יכולים להיות החלפת ארוחה מהירה כאשר אתה בדרכים. שתיית שתייה חלבון במקום ארוחות מלא מדי יום עשוי לעזור לך לרדת במשקל, אבל זה לא ממש פתרון לטווח ארוך וניהול משקל. אלה רועדת לעשות את זה קל לקצץ קלוריות, אבל בשלב מסוים, תוכל לחזור על מזון שלם ולא למדו דרך הגיונית לאכול. גם אם אתה מחליט זה הכרטיס שלך במשקל, בזהירות לבחור את shakes לך לצרוך ולשקול אם הם האפשרויות הטובות ביותר עבור מטרות הבריאות שלך.

פוטנציאל חלבון רועד

אתה יכול לרכוש שייקים חלבון מן המקרר במקרה שלך כושר או חנות מזון בריאות. לחלופין, להפוך את עצמו חלבון תוצרת בית לנענע על ידי ערבוב נוזלי מרכיבים אחרים עם אבקת חלבון – או מי גבינה, סויה או גרסה צמחונית אחרת. שייק חלבון בדרך כלל מכיל כ 20 גרם של חלבון למנה ו משתנה קלוריות. הימנעות משוקים המשווקים למפתחי הגוף או לאלה עם ממתיקים ופחמימות אחרות שנוספו, לעתים קרובות יש להם תכולת קלוריות גבוהה; מחקר קטן מאוד של שבעה אנשים שפורסם בגיליון 2013 של Journal of Chiropractic Medicine מצא כי שתיית שתי חלבונים מזעזעת כתחליף לארוחות ליום במשך 21 ימים הוביל לירידה משמעותית במשקל. משתתפים אלה עברו תוכנית “טיהור תזונתי” מלאה, עם זאת, שבה צריכת המזון שלהם היה פיקוח הדוק ומוגבל. כמו כן סופקו להם תוספות נוספות להפחתת משקל במועדים שונים במהלך התכנית.

חלבון עבור הרזיה

שייק חלבון עשוי לעזור לרסן את הרעב, מה שהופך דיאטה דלת קלוריות קל יותר לעקוב. מחקר שפורסם בכתב העת Journal Obesity בשנת 2007 הראה כי צריכת חלבון יומי גבוהה יכולה לעזור להגדיל את חילוף החומרים שלך מעט להפחית את התיאבון. כאשר דיאטה, צריכת של 30 אחוז קלוריות יומיות מחלבון נראה להפחית את ההשפעות של גרלין, הורמון שמעורר תיאבון. חלבון מנענע לעשות לעזור לתרום צריכת חלבון יומי גבוהה, אבל לא יותר מאשר חלבון המתקבל ממזונות מלאים . לדוגמה, מנה של 3.5 גרם של עוף, בשר עוף קל או סטייק האגף מספק 25 או 27 גרם של חלבון, בהתאמה, יחד עם חומרים מזינים נוספים. אם אתה מסתמך על ספקים עבור רוב הארוחות שלך, אתה מתגעגע רכיבים יקרי ערך של מזון שלם, כגון phytonutrients, סיבים ושומנים בריאים. תוספי חלבון משמשים הטובה ביותר כמו החלפת ארוחה מדי פעם כאשר הזמן או לוגיסטיקה אינה מאפשרת מזון שלם. לדוגמה, שתיית שייק חלבון עשוי להיות נוח אם זה עוזר למנוע מהר מזון לרוץ או חטיף ממתקים.

חלבון רועד עם פעילות גופנית

חלבון רועד להוכיח יקר לאחר אימון קשה כוח או אימון סיבולת. החברה הבינלאומית של ספורט תזונה מציין כי Exercises כבד ליהנות חלבון נוסף, במיוחד סביב זמן האימון שלהם. ISSN גם טוען כי חומצות אמינו מסועפות שרשרת למצוא אבקות חלבון מי גבינה ו קזאין עשוי לעזור לשפר את הביצועים המימוש והתאוששות.התמחות צריכה להיות חלק מכל אורח חיים בריא, במיוחד כאשר אתה מנסה לנהל את המשקל שלך. אימון כוח, בפרט, מסייע לך לשמור על מסת שריר רזה כמו שאתה מאבד משקל, אשר שומר על חילוף החומרים שלך מזמזם. אם אתה משתמש בחלבון שייק כדי להחליף את האימון לפני האימון לפני האימון, אתה יכול לתמוך את היתרונות של האימון הזה להתאושש ממנו מוקדם יותר.כל שייק לפני ואחרי האימון צריך להכיל רק 150 עד 200 קלוריות אז אתה לא צורכים יותר מדי קלוריות בנוסף הארוחות שלך. מערבבים חלבון מי גבינה במים או חלב דל שומן, או למזג סקופ עם 1/2 כוס חלב רזה, קומץ אוכמניות וקרח.

הרכב של חלבון רועד

שייק חלבון מוכן לשתייה מזוהמים לעיתים עם מתכות כבדות, על פי בדיקות שבוצעו על ידי Consumer Reports בשנת 2010. כאשר הרעידות הללו משמשות מדי יום, זיהום זה עלול להוות סיכון בריאותי. יכול לצבוט את התוכן התזונתי ולמזער את החשיפה למזהמים פוטנציאליים. השתמש אבקת חלבון, פירות וירקות טריים, כפית או שני שומן בריא – כגון חמאת אגוזים, שמן קוקוס או ארוחה פשתן – חלב או מים. לראות את חלקם של מרכיבים נוספים אתה מוסיף לרעוד, אם כי. אתה יכול בקלות להעלות לרעוד קלוריה לספור אם אתה מוסיף יותר מדי בננה, חמאת בוטנים, דבש או מיץ. אתה עלול בסופו של דבר עם יותר קלוריות ממה שאתה אכל בסלט צפוף צפוף המכיל חזה עוף, ירקות טריים, פיזור זרעי חמניות ושמן שמן זית.