אתה יכול להישאר בכושר לרוץ פעם בשבוע?

ריצה היא תרגיל אירובי בעל השפעה גבוהה, כי אנשים בריאים צריכים לבצע לכל היותר כל יום, על פי אוניברסיטת מרילנד מרכז רפואי, או UMMC. ריצה פעם בשבוע יכולה לעזור לך להישאר בכושר אם היא חלק מתוכנית הכושר הכוללת הכוללת פעילות בעלת השפעה נמוכה או מתונה.

אפקטים

העיסוק בשעה אחת בשבוע של ריצה או סוג אחר של תרגיל אירובי הוא מועיל, אבל שלוש עד ארבע שעות בשבוע הוא אופטימלי, על פי UMMC. רוב האנשים צריכים לפחות 30 דקות של פעילות גופנית נמרצת למדי כמו הליכה מהירה, רכיבה על אופניים או שחייה כמעט כל יום כדי לעזור להפחית את הסיכון לבעיות בריאותיות כגון התקף לב, שבץ, סוכרת, דמנציה וסוגים מסוימים של סרטן. מומלץ להתמקד קלוריות שרפו בכל שבוע במקום שעות בילה לרוץ או להתאמן בכלל אם ירידה במשקל היא המטרה שלך.

תערבב את זה

להישאר בכושר לא חייב להיות מטלה מונוטונית. ערבוב דברים יכול לעזור להדוף את השעמום של עושה את אותו הדבר יום אחר יום. שילוב של פעילויות בעלות השפעה גבוהה ופעילות נמוכה יותר הוא הטוב ביותר עבור הכושר הכללי. לדוגמה, אם יום רביעי הוא יום העבודה המיועד שלך, עבור לשחייה ביום שלישי וחמישי, לקחת את שיעור ריקוד ביום שני וללכת על אופניים רכיבה ארוכה ביום שבת. לוקח יום חופש אחרי שאתה עובד שלושה או ארבעה ימים ברציפות הוא רעיון טוב, על פי אוניברסיטת פיטסבורג מרכז רפואי.

שיקולים

זה בסדר לשבור את האימון לתוך תקופות זמן קצרות כאשר אתה לא יכול להתחייב על מוצק 30 דקות. שקול לרוץ 15 דקות בבוקר ו -15 דקות שוב בערב, או לקחת 20 דקות נסיעה באופניים בצהריים ו 20 דקות לשחות מאוחר יותר. אל תשכחו תרגיל לא מובנה כמו חניה רחוק יותר מהדלת או לקחת את המדרגות במקום במעלית.

אמצעי זהירות / Outlook

התחל תוכנית ריצה או כל סוג של אימון אירובי בהדרגה אם אתה לא פעיל. אתה יכול להתחיל להגדיר יעדים חדשים ומאתגרים יותר כאשר רמת הכושר שלך עולה. בדוק עם הרופא שלך לפני תחילת משטר תרגיל חדש, במיוחד אם אתה מבוגר או בעיות בריאותיות.