עושה עבודה מהירה ודקה במהירות?

סלים מהיר הוא דיאטה נוזלית מסחרית. החברה גם מוכרת חטיפים קטנים ומזונות, כגון ברים ארוחה ומרקות מיידיות, אבל הרעידות שלה הן החלק החשוב ביותר של תוכנית הרזיה שלה.

איך זה עובד

תוכנית הדיאטה המהירה ממליצה לאכול שלוש ארוחות בתוספת שניים או שלושה חטיפים ביום. שתי הארוחות שלך צריך להיות רזה- Fast shakes או ברים. עבור חטיפים, בחרו פירות וירקות או מזנון חטיפים קטן מהמבחר. הארוחה השלישית שלך ביום – אשר יכול להיות ארוחת בוקר, צהריים או ארוחת ערב, בהתאם להעדפות שלך – צריך להיות מורכב “מזון אמיתי”, כגון חלבון רזה סלט. אתה צריך להתחיל לשים לב לתוצאות עד סוף השבוע הראשון.

מומלץ הרזיה

Slim-Fast ממליץ על ירידה במשקל של 1 עד 2 פאונד בשבוע. זה אותו סכום מומחים רפואיים כגון המרכזים לבקרת מחלות ומניעת ממליצים. איבוד משקל איטי הוא הטוב ביותר, כי זה יותר סביר להיות אובדן שומן ולא מים או אובדן שרירים. אם אתם סובלים מעודף משקל חמור, איבוד משקל של 2 פאונד עלול שלא להיות מורגש באופן מיידי בעין בלתי מזוינת, לכן בדוק את המשקל שלך בסולם פעם בשבוע.

תרגיל

Slim-Fast ממליצה על תוכנית תרגיל ללכת יחד עם המאמצים דיאטה שלך. אם אתה מיישם את זה, ירידה במשקל שלך יאיץ באופן משמעותי. כל מי שעוקב אחרי התוכנית צריך לעשות לפחות 30 דקות הליכה על רוב ימי השבוע. אם אתה רוצה מהר יותר ירידה במשקל, המטרה עבור 60 דקות ביום.

התאמות

אתה עלול לאבד יותר מ 2 קילו במהלך השבועיים הראשונים על סלים מהיר, במיוחד אם היית אוכל כמויות גדולות של מזון לפני ועכשיו הם שותים את הרעידות במקומו. אם אתה ממשיך לאבד יותר מ 3 £ בשבוע לאחר השבועיים הראשונים, תצטרך להתאים את צריכת המזון שלך כדי להאט אותו ל אידיאלי 1 עד 2 פאונד בשבוע.