עובדות בתעשייה דיאטה

תעשיית דיאטה מבטיח יתרון במשקל, דחיפה אשר יסייעו לך להימנע חלק מהעבודה והקורבן נדרש בדרך כלל מאנשים שרוצים לשפוך קילוגרמים עודפים. אבל חשוב להעריך היטב את כל הטענות כי תעשיית עושה, על פי ועדת הסחר הפדרלית, כי ההבטחות הן לעתים קרובות טוב מכדי להיות אמיתי.

הרכב

ירידה במשקל היא 55 מיליארד דולר בשנה בתעשייה ברחבי העולם, CNBC דיווח בחודש פברואר 2010. ואמריקאים לבדם, על פי BusinessWeek, להוציא 40 מיליון דולר בסך הכל. השחקנים בתעשייה כוללים ירידה במשקל זיכיונות, חברות מזון, חברות התרופות, תעשיית ספר דיאטה וספקים תוסף תזונה.

שׁוּק

תעשיית הדיאטה לא סביר לגזול של לקוחות בעתיד הנראה לעין. נכון לשנת 2008, כ -68% מהאנשים בארצות הברית היו בעלי עודף משקל או השמנה, המרכזים לבקרת מחלות ומניעתן דווחו ב -2010. אבל כמעט אף אחד לא רוצה להיות כזה. כמחצית מ -4,000 האנשים בסקר של אוניברסיטת ייל ב -2006 אמרו שהם מוכנים להקריב שנה של חיים במקום להיות שמנים.

תובנה מומחה

אל תאמינו לכל מה שאתם שומעים מתעשיית הדיאטה, מזהירים את ריצ’רד קלילנד, עוזר מנהל במשרד הסחר הפדרלי, שתבע משווקי איבוד משקל. “המודעות מלאות עדויות לגבי כמויות של משקל, כי הם פשוט פיזיולוגית בלתי אפשרי עבור אדם להפסיד”, אומר קליילנד, “אתה פשוט לא לאבד 30 פאונד ב -30 יום.” בחודש ינואר 2010, למשל, שופט פדרלי הורה Bronson שותפים LLC, משווק של תה צמחים תיקון הדיאטה, לשלם את FTC 2 מיליון דולר על ביצוע טענות מטעה כי אנשים יכולים להפסיד עד 6 ק”ג. שבוע ללא דיאטה ופעילות גופנית.

הִתנַגְדוּת

האגודה הלאומית מראש קבלה שמן מתנגדת לא רק פרסום ישרים ומוצרים חסרי תועלת, אבל “כל אסטרטגיה שיווקית דיאטה מבוסס על אשמה ופחד.” גישות אלה פוגעות בהערכה העצמית של אנשים הסובלים מעודף משקל ומנציחות סטריאוטיפים שליליים, על פי הארגון. הקבוצה טוענת כי פרסומות למוצרי דיאטה ייאסרו ברדיו ובטלוויזיה, וכי חברות יידרשו לשים תוויות אזהרה רפואיות, הדומות לאלה המופיעות בחבילות סיגריות, על מוצרי הרזיה.

הִיסטוֹרִיָה

השמנה והרצון לכבוש אותה אינם דבר חדש. ב 1830s, השר הפרסביטריאני סילבסטר גרהם רץ בריאות retreats כדי לסייע לאנשים לרדת במשקל על דיאטה נטולת בשר, אבל כבד על שמו graham crackers, על פי CNN.com. בתחילת המאה ה -20, פגע תולעת שרשור, עם הצרכנים מודע משקל במשקל כדורים המכילים את היצורים הקטנים. תעשיית הסיגריות ניסתה להיכנס לתפריט הדיאטה באמצע המאה ה -20, וקידמה את מוצריה כדרך לאבד כמה קילוגרמים. בין שאר המזימות שהתעוררו בתעשיית הדיאטה המודרנית, על פי CNN.com: “ניקיון הורים”, שבו אנשים קיימים במשך זמן מה על תערובת של פלפל קאיין, מיץ לימון, סירופ מייפל ומים, , שבו אתה מאבד משקל על ידי צום במשך מספר ימים בעת סדיציה, וכן “מזון יחיד” דיאטות שונות, כגון דיאטה אשכולית דיאטה מרק כרוב.