לעשות ארוחות ערב קפואות יש יותר מדי נתרן?

הנוחות ועלות נמוכה יחסית של ארוחות קפואות עושה להם בחירה מפתה אם אתה לחוץ במשך זמן או לא מסוגל לבשל ארוחה מאפס. עם זאת, כמה ארוחות קפואות מכילים נתרן יותר ממה שאתה צריך לצרוך בארוחה אחת או אפילו ביום אחד. לפני שאתה מיקרוגל או לחמם את הארוחה הקפואה הבאה שלך, לנתח את התוכן נתרן כדי לקבוע אם הארוחה הקפואה בפרט הוא בחירה בריאה בשבילך.

המלצות נתרן

מחלקת הבריאות והבריאות של ארה”ב קבעה המלצות נתרן ב”הנחיות התזונה שלה לאמריקאים “. ההנחיות קובעות כי רמות הנתרן צריכות להישאר מתחת ל -1,500 מ”ג ליום אם אתה שחור, מעל גיל 51, יש מחלת לב כלילית, מחלת כליות או לחץ דם גבוה, או אם הרופא ממליץ על כך. אם אתה לא פוגש אף אחד מאותם תנאים, צריכת הנתרן המקסימלית שלך צריכה להיות 2,300 מ”ג ליום. ארוחת ערב קפואה, כי יש 900 מ”ג של נתרן מהווה יותר ממחצית ההמלצה 1,500 מ”ג כמעט 40 אחוזים ההמלצה 2,300 מ”ג.

סכנות של צריכת נתרן גבוהה

תכולת הנתרן הגבוהה יחסית בארוחות קפואות רבות מתרחשת משום שהיצרנים משתמשים בנתרן כדי לשפר את טעמו של המזון הקפוא וכחומר משמר, על פי הדיאטנית הרשומה קתרין זראצקי ממרפאת מאיו. כאשר אתם צורכים נתרן דרך המזון שאתם אוכלים, נתרן בדם שלך עולה, אשר בתורו גורם יותר נוזלים להיכנס כלי הדם שלך ובסופו של דבר מגביר את נפח הדם שלך. עלייה זו בנפח הדם מעלה את לחץ הדם. המרכז לבקרת מחלות ומניעתן מצביע על כך שסובלים מלחץ דם גבוה נמצאים בסיכון מוגבר למחלת לב ולשבץ.

רמות נתרן

תוכן הנתרן בארוחות קפואות משתנה בהתאם לסעודה. מנה של לזניה קפואה עם בשר מכילה 832 מ”ג של נתרן, וכן מנה של פשטידת סיר הודו יש 1,390 מ”ג של נתרן, על פי נתוני USDA מזין נתונים. גם דיאטה קפואה הארוחות יכול להיות גבוה ב נתרן. דוגמה לכך היא עוף שקדים הכניסה, אשר יש רק 250 קלוריות, אבל 490 מ”ג של נתרן. ארוחות דיאטה אחרות יש כמויות גבוהות יותר של נתרן, עם כניסת עוף שומשום המכיל 650 מ”ג, ואת rigatoni דיאטה עם ארוחת ערב בשר עם 830 מ”ג. ככל שתכולת הנתרן נמוכה יותר בארוחת הערב הקפואה שלך, כך זה טוב יותר עבורך. אכילה פחות מ 500 מ”ג של נתרן לארוחת ערב משאיר לך מרחב מספיק כדי לקבל מזונות עם כמויות ממוצעת של נתרן עבור ארוחות וחטיפים אחרים.

אסטרטגיות

בדוק גם את הקלוריות, חומרים מזינים ותוכן נתרן של כל מזון קפוא לפני שאתה רוכש אותם. אם אתה דיאטה או ניטור צריכת השומן שלך, לחפש ארוחות קפואות עם כמויות נמוכות של שומן רווי הכולל כמו גם נתרן תוכן נמוך יותר. חלופה לארוחות קפואות מסחרית היא ליצור ארוחות קפואות משלך בבית. הפוך המבורגרים עם בשר בקר רזה במיוחד להקפיא את הקציצות במיכלים נפרדים. מחממים את ההמבורגר, ומגישים עם מנה של פירות משומרים, לחמנייה המבורגרית מלאה ו 1 כוס ירקות קפואים, מחוממים. אתה יכול לעשות עוף דל שומן, אורז ברוקולי תבשיל להקפיא מנות הפרט. מוסיפים פירות ולחמניות לארוחת ערב מלאה.